Drobečková navigace

Úvod > Služby > Bourací a demoliční práce

Bourací a demoliční práce

Pro komplexnost naší nabídky samozřejmě zajišťujeme i demoliční a bourací práce a to v jakémkoliv rozsahu od velikosti rodinných domů až po velké průmyslové a zemědělské celky.

Bourací práce zahrnují např. vytrhávání starých podlah, vybourávání oken, dveří, včetně rámů. Bouráme střešní krytiny, krovy i stropy.
Při demolicích většího rozsahu úzce spolupracujeme s naší sesterskou společností Vodní stavby Plzeň, která vlastní veškerou těžkou techniku potřebnou k práci tohoto druhu.

Není pro nás problém realizovat demolici budov z jakéhokoliv stavebního materiálu. Zajišťujeme též likvidaci stavební suti která se dále zpracovává
Po vyčištění stavební suti od kovu se odpad drtí a poté třídí podle hrubosti. Takto vytvořená stavební drť je určena k dalšímu použití. Stavební odpad nevhodný pro další použití je ukládán na skládce stavebního odpadu.

Bourací a demoliční práce Bourací a demoliční práce Bourací a demoliční práce Bourací a demoliční práce Bourací a demoliční práce Bourací a demoliční práce Bourací a demoliční práce Bourací a demoliční práce Bourací a demoliční práce

Demolice

INFOLINKA: 724 890 916