Drobečková navigace

Úvod > Služby > Tesařské práce

Tesařské práce

V oboru tesařských prací provádíme výrobu a montáž klasických krovů všech složitostí. V oblasti těchto prací jsme díky našim bohatým zkušenostem schopni realizovat i velmi složité stavby velkého rozsahu a objemu. V závislosti na velikosti projektu jsme schopni připravit pro Vás konstrukci krovu v našich prostorech a u Vás provést finální čistou instalaci. Samozřejmostí dodávky kompletního řešení jsou i statické posudky na lepené a sbíjené vazníky, které Vám dodáváme. Rekonstrukce a opravy krovů, nástavby a přístavby na rodinné a bytové domy provádíme v nejvyšší kvalitě.

Tesařské práceDále provádíme:

  • montáže střešních latí včetně podstřešních fólií
  • montáže bednění - prkna, OSB desky
  • montáž podhledů z palubek
  • impregnace a opracování dřeva
  • oprava, výměna a doplnění poškozených konstrukčních prvků

Mezi obvyklé tesařské konstrukce patří nejen krovy, ale i pergoly, zahradní domky, altány, terasy. Při zhotovování konstrukcí garantujeme použití kvalitních materiálů. Montáž provádějí naši zkušení tesaři. Za léta praxe již víme, že kvalita a životnost je dána právě kombinací kvalitních materiálů a profesionálního přístupu.

Tesařské práce Tesařské práce Tesařské práce Tesařské práce Tesařské práce Tesařské práce Tesařské práce Tesařské práce Tesařské práce